Meet The Team

Välkommen till Searchia

rekrytering av specialister inom IT
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hanna Fjällström

Rekryteringskonsult – ansvarig Umeå

hanna.fjallstrom@searchia.se

070-257 27 00

Ida-768x1024

Ida Söderbäck

Rekryteringskonsult – ansvarig Stockholm

ida.soderback@searchia.se

070-248 62 00

Andreas-768x1024

Andreas Lindqvist

Vice VD

andreas.lindqvist@searchia.se

070-230 83 00

Niklas-768x1024

Niklas Jansson

VD, Founding Partner

niklas.jansson@searchia.se

070-382 66 00

Pontus-768x1024

Pontus Kressner

Försäljningschef

pontus.kressner@searchia.se

073-540 41 28

placeholder.png

Hanna Wennberg

Researcher

hanna.wennberg@searchia.se

placeholder.png

Lovisa Hedberg

Researcher

lovisa.hedberg@searchia.se

placeholder.png

Jennie Carlsten

Researcher

jennie.carlsten@searchia.se

070-651 76 00

placeholder.png

Sami Azzat

Researcher

sami.azzat@searchia.se

Vi använder cookies som hjälper oss förbättra din upplevelse på sajten. För mer detaljer, läs här.